Vodafone RED Tarifenizi Yurtdışında da Türkiye’deymiş Gibi Kullanın.

Adıyaman Kahta Vodafone Uğur Bilişim Bayisi

Vodafone RED Tarifenizi Yurtdışında da Türkiye’deymiş Gibi Kullanın.

Her Şey Dahil Pasaport ile tarifenizdeki her yöne dakika, SMS ve internet’in tamamını yurtdışında da özgürce kullanabilirsiniz. Üstelik Akıllı Ücretlendirme Teknolojisi ile, yurtdışındayken kullanım yapmadığınız gün hiçbir ücret ödemezsiniz! Her şey Dahil Pasaport ile yurtdışındayken sadece kullanım yaptığınız gün, günde 9.90 TL'den ücretlendirilirsiniz!

YURTDIŞINDA KONUŞMA

Tarifenizdeki her yöne dakikaların tamamını; bulunduğunuz ülke yönüne ve Türkiye yönüne yaptığınız aramalarda ve size gelen tüm aramalarda kullanabilirsiniz.

YURTDIŞINDA MESAJLAŞMA

Tarifenizdeki her yöne SMS'lerinizi; ülke numara ayrımı olmaksızın istediğiniz ülkedeki kişiye SMS göndermek için yurtdışındayken de kullanabilirsiniz.

YURTDIŞINDA İNTERNET

Tarifenizdeki internetin tamamını; Türkiye’de olduğu gibi yurtdışında da özgürce kullanabilirsiniz. Tarifenizdeki internet bittiğinde ise, Her Şey Dahil Pasaport kapsamında Aylık 1 GB’lık ve 1 GB bittiğinde aktif olan 500 MB’lık paketleri kullanabilirsiniz.

Vodafone'nun abonelerine sunmuş olduğu cihaz kampanyalarından faydalanarak siz de son model bir akıllı cep telefonu sahibi olabilirsiniz. Vodafone'un cihaz kampanyalarında tarifenize ek olarak ödeyeceğiniz taksitli tutarlarla istediğiniz markanın, istediğiniz modeldeki cep telefonuna sahip olabilirsiniz.

Vodafone RED Tarifenizi Yurtdışında da Türkiye’deymiş Gibi Kullanın. Vodafone Kampanyaları hakkında daha detaylı bilgiyi Adıyaman Kahta Cep Merkezi'mizi arayarak öğrenebilirsiniz.

Bize Ulaşın

Kampanya ile ilgili detaylı bilgi almak için, Vodafone Cep Merkezi'mize ulaşabilirsiniz.

Kahta Vodafone Uğur Bilişim Cep Merkezi

Adres :Girne Mah. M.Kemal Cad. No:123 - Kahta - Adıyaman
Telefon :0416 7259366
Faks :0416 7259366
E-Mail :info@ugurbilisim.net

Çalışma Saatleri

Hafta İçi :
Cumartesi :
Pazar :